EFSA SİGORTA

Zorunlu Trafik Sigortası

Sizi Arayalım

Aklınıza takılan tüm sorular veya teklif almak için bize yazın ekibimiz sizi arasın.

İletişim
Araç Sigortası
Trafik Sigortası

435 TL 'den Başlayan Fiyatlarla Kredi Kartına 5 Taksit

Teklif Al

Zorunlu Trafik Sigortası

Antalya Zorunlu Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan sigortadır.

Trafik Sigortası’nın kapsamında; sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş ise Karayolları Trafik Kanunu'na göre, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.

Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır.

Karayolları Zorunlu Trafik Sigortası

Karayolları Zorunlu Trafik Sigortası, aracınız ile üçüncü şahıslara vermiş olduğunuz maddi, bedeni ve ölüm tazminatları karşılanır. 2008 yılının ilk çeyreğininde markalar arası rekabete uygun hale getirilen Zorunlu Trafik Sigorta Poliçesi, prim değeri esasına dayanarak farklılıklar göstermektedir. Kısacası, her Sigorta Şirketi Trafik Sigortanız için farklı fiyat(prim değeri) teklifleri sunacaklardır.

Efsa Sigorta olarak bünyemizdeki Sigorta şirketlerinden Antalya en uygun trafik sigortası poliçe tekliflerini siz müşterilerimiz adına düzenlemekten mutluluk duyarız. Diğer bir anlamda, müşterilerimize bu hizmeti tek elden verip hem vakit hemde nakit kaybına uğramalarına son veriyoruz.

Zorunlu Trafik Sigortası